
Електричний шунт FL-2 100А 75мВ для вимірювання струму та підключення лічильників А·г
- Готово до відправки
- Код: 7000001227
184 ₴
Електричний шунт FL-2 100А 75мВ
Електричний шунт FL-2 — це високоякісний пристрій з наднизьким опором, призначений для точного вимірювання струму до 100 А. Він ідеально підходить для використання в системах постійного струму, підключення лічильників А·г і заземлювальних пристроях трубопроводів. З мінімальною похибкою та надійною конструкцією, цей шунт стане відмінним вибором для професіоналів та любителів.
Ключові можливості
Технічні характеристики
- Максимальний струм: 100 А
- Падіння напруги на шунті: 75 мВ
- Похибка: 0.5 %
- Матеріал провідника: манганін
- Температурний діапазон: -40 до +60 °С
- Розміри: 105 х 23 х 24 мм
- Вага: 145 г
- Гарантія: 30 днів
- Виробник: Китай
Електричний шунт FL-2 зручно використовувати в найрізноманітніших сценаріях. Наприклад, ви можете встановити його для моніторингу постійного струму в системі сонячних панелей, що допоможе максимально ефективно використовувати сонячну енергію. Або ж, підключаючи шунт до заземлювального пристрою трубопроводів, ви забезпечите безпеку та надійність роботи системи.
Придбаючи електричний шунт FL-2 в нашому інтернет-магазині, ви можете бути впевнені в його якості та надійності. Ми пропонуємо швидку доставку та відмінні умови покупки, а також можливість ознайомитися з відгуками задоволених клієнтів.
Електричний шунт FL-2 100А 75мВ
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 30 днів |
| Країна-Виробник Товару | Китай |
- Ціна: 184 ₴

